Kontakt

Halstedhus Efterskole

Halstedhus vej 2, Halsted

4900 Nakskov

E-mail: kontor@halstedhus.dk

Tlf. kontor:  54939631

Forstander:

Ulrik Murel mobil tlf.: 51407490

E-mail:  Ulrik@halstedhus.dk

Ledelsen

Ulrik Murel (UM)

Forstander

Ulrik@halstedhus.dk

 

Susser Murel (SM)

Afdelingsleder KA

Idræt, UU-vejleder

Susser@halstedhus.dk

 

Charlotte Skov Jensen

Forretningsfører

Charlotte@halstedhus.dk

Lærer-personalet

Kristine Green (KG)

Dansk, engelsk, dansk som andetsprog,

krist, his.

kristine@halstedhus.dk

Martin Skov Jensen (MSJ)

PR ansvarlig.

Matematik, idræt, friluftsliv.

martin@halstedhus.dk

Lene Sonnenborg (LS)

AKT, matematik

lene@halstedhus.dk

Pia Brun (PB)

AKT, Tysk, engelsk

pia@halstedhus.dk

Sebastian Tingsted (ST)

Idræt, dansk, samfundsfag og håndbold

sebastian@halstedhus.dk

Anna Normann Whitta (AW)

Engelsk, cambridge engelsk

anna@halstedhus.dk

Kasper Olsen (KO)

Dansk, svømning, badminton

og idræt.

kasper@halstedhus.dk

Lynge Wagner (LW)

dansk og musik

lynge@halstedhus.dk

Mads Jensen(MJ)

Håndbold, matematik, idræt

mads@halstedhus.dk

Henrik Strømberg(HS)

Dansk,  idræt, fodbold.

stroemberg@halstedhus.dk

Henrik Kronborg (HK)

Matematik, fysik, bio, geo

kronborg@halstedhus.dk

Marlene Rosenheim (MR)

Ridelærer/staldansvarlig

marlene@halstedhus.dk

Lasse Hasen

E-sport

lasse@halstedhus.dk

Freja Popp

Dans

Bo  Røse Christiansen

Svømning

Max Sydendal (MS)

Fransk

Britta Brændbyge

Rideundervisning

Dorthe Munk 

Rideundervisning

TAP-personalet

Dorthe Nymand

Sekretær

dorthe@halstedhus.dk

Marlene Rosenheim (MR)

Ridelærer/staldansvarlig

marlene@halstedhus.dk

Charlotte Jørgensen (CJ)

“Oldfrue”/kontor

oldfruen@halstedhus.dk

Brian “Mulle” Szymula (BS)

Kok – køkkenansvarlig

mulle@halstedhus.dk

Christer Christiansen

Kok

christer@halstedhus.dk

Henriette Szymula(HS)

Køkkenassistent

henriette@halstedhus.dk

Yvonne Christensen

Køkkenassistent

yvonne@halstedhus.dk

Kurt Skov (KS)

Servicemedarbejder

kurt@halstedhus.dk

Lars Bo Christensen

Servicemedarbejder

lars@halstedhus.dk

Jimmy Rej

Servicemedarbejder

jimmy@halstedhus.dk

Brian Ander Bergmann

Servicemedarbejder

Martin Rasmussen

Servicemedarbejder

martin.rasmussen@halstedhus.dk

Finn Palle Sørensen

Servicemedarbejder

Birgit Petersen

Servicemedarbejder

birgit@halstedhus.dk

Bjarne Tolstrup

Servicemedarbejder

bjarne@halstedhus.dk

Jakob Dahl

Rengøring

jakob@halstedhus.dk 

Bestyrelsen

Formand

Ole Rommelhoff

Tlf: 20585635

E-mail: formandhalstedhus@hotmail.com

 

Næstformand

Christian Fischer

 

Bestyrelsesmedlem

Jack Clausen

 

Bestyrelsesmedlem

Betina Siegvardsen

 

Bestyrelsesmedlem

Jørgen Larsen

Scroll til toppen

Vi bruger cookies for at kunne give dig den bedste oplevelse. Ved at bruge vores side accepterer du brugen af cookies.